About Us
O nas O nas

O nas

Poznaj naszą historię

Škoda Auto Śliwka

Katowice, Zabrze, Sosnowiec

Škoda Auto Śliwka to firma obecna na rynku motoryzacyjny na Śląsku od 1991 roku. Wtedy w Katowicach powstał pierwszy salon Auto Śliwka, jednocześnie największy i najnowocześniejszy w tamtych czasach salon Škody w Polsce.

 

Dziś Škoda Auto Śliwka to trzy salony marki Škoda wraz z ASO Škoda (Autoryzowany Serwis Obsługi) - w Katowicach, w Zabrzu i w Sosnowcu. Spotkasz tu prawdziwych pasjonatów motoryzacji, którzy wprowadzą Cię w świat Škody i doradzą w wyborze najlepszego modelu samochodu dla Ciebie.

 

W naszych salonach Škoda Auto Śliwka w Katowicach, w Zabrzu i w Sosnowcu znajdziesz ofertę samochodów nowych i używanych marki Škoda oraz finansowania i ubezpieczenia pojazdów. Na miejscu załatwisz wszelkie formalności związane z uzyskaniem atrakcyjnego kredytu lub leasingu dla firm oraz ubezpieczenia komunikacyjnego. Obsługujemy klientów indywidualnych i firmowych, w tym firmowe floty samochodowe Škoda. Zapewniamy także fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz likwidację szkód komunikacyjnych w ASO Škoda Auto Śliwka w Katowicach, w Zabrzu i w Sosnowcu.

 

Jeśli szukasz wymarzonej Škody i doskonałej obsługi, odwiedź Škoda Auto Śliwka!

Czekamy na Ciebie w Katowicach, w Zabrzu i w Sosnowcu.